Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

evin yıkılması rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

evin yıkılması için toplam 4 yorum yapıldı

Özkan
büyük bir evin içerisinde oturuyorduk. birden bir gürültü koptu ve balkona doğru koşmaya başladık. herkes koşturuyordu ve ne olduğunu anlamaya çalışıyordu. birden evin etrafı kalabalık bir hale gelmeye başladı ve evin hemen yanındaki bahçenin içerisine baktığımızda yıkılmış olduğunu gördük. bizim eve bir şey olmamıştı ama diğer evin yıkılmasına üzülmüştüm.
Aşkın
rüyamda yüksek bir binanın çatı katındaydım. sonra birden ev yıkılmaya başladı ve çok şiddetli bir gürültü koptu. ben de kurtarılmayı bekliyordum.
Muhammet Demir
rüyamda eski bir evin içinde oturuyordum. yanımda annem ve eşim vardı. güçlü bir ses geldi ve bir gürültü oldu. evden çıkıp baktığımızda oturduğumuz odanın dışında diğer tüm odaların yıkıldığını gördük. sadece evin girişinde ve bulunduğumuz odada yıkılma yoktu ve olduğu gibi duruyordu. bu rüyam nasıl tabir edilir?
İsmet
Ruyamda eski bir evin içindeydim. Ev harabeden farksizdi fakat evin içindeki eşyalar çok yeniydi ve güzeldi. Sonra dışarıdan sesler gelmeye başladı. Evin penceresinden baktığımda kocaman bir kepçe vardı. Adam kepçenin üzerine çıkmıştı. Bu evi yıkmaya geldim dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste evin yıkılması rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (2400)