Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

eski yaşadığın evi görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

eski yaşadığın evi görmek için toplam 2 yorum yapıldı

Ayşe Hanım
Akşam üstü evdeyiz. Boşandığım eşim ve annesi ve iki kızımız da oradalar. Eşimin annesi camları ddeterjanla yıkayarak temizliyor. Akan su oldukça kirli. Neredeyse camlardan simsiyah su akıyor. Evin içinde mutfak dolaplarının bir kısmının yeri değişmiş. İçinde şu nda kiracı olan bu evi biraz da, dağınık olarak gördüm.
Umush
Eskiden kiracı olarak oturduğumuz eve sanki hala orada oturuyormuşuz gibi eşim ikiz oğullarım ve kayınvalidem ile birlikte uzun bir seyahatten sonra dönüyoruz. Ev özellikle de mutfak çok kirli evin tamamını görmüyorum ama mutfağı biran önce temizlemek istiyorum ama gece geldiğimiz için ertesi güne bırakıyorum bütün camları açıp havalandırıyorum. Bu arada bu ev 7.katta ve biz şimdi aynı binanın zemin katını satın alıp uzun bir tadilat sonrası oraya taşındık. Ancak bu evimiz bize sürekli tesisat sorunları çıkarmakta her sene bir tadilat yapmaktayım geçenlerde de su bastı balkon gideri tıkandığı için. Biraz uzun oldu ama çok etkiledi bu rüya beni. Kısa zamanda yorumlarsanız sevinirim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste eski yaşadığın evi görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (140)