Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

eski sevgiliyle telefonda konuşmak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

eski sevgiliyle telefonda konuşmak için toplam 2 yorum yapıldı

Erkan
Ruyamda küs oldugum kizarkadasimla bir beyaz bir pikaptaydik arabayi o kullaniyordu otoban gibi bir yerde aniden uyuya kaldi ve direksiyona yaslandi ben hemen uyandirip kazaya mani oldum sonradanda köy evi gibi bir yere geldik onunla burada uyandim
Nilufer
Eski sevgilim şu anda askerlikte ben onun numarasını arıyordum ve buldum sonra aradym başka biri Oral diye isimli erkek arkadaşı acdi ve Husniddini sordum.oda su an müsait değil tekrar ara sonra dedi tamam diyip kapattım.sonra eski sevgilim beni arady konuştuk merhaba nasılsın diye konuştuk sonra ben ağlamaya başladım konuşurken ve telefonu kapattım yazışmaya başladık seni kaybetmekten korkuyorum dedi bende çoktan kaybetdin artık geri dönüş yok çok geç dedim ben askerliği bitirip gelince gelirim yanina dedi konuşuruz dedi beni affetermisin dedim ve ağladım o ise cevap vermed.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste eski sevgiliyle telefonda konuşmak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (880)