Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

eski sevgiliyi aileyle tanıştırmak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

eski sevgiliyi aileyle tanıştırmak için toplam 2 yorum yapıldı

Serhat dinç
Rüyamda hiç görmediğim 5 ay önce fln ayrıldığım ve hala sevdigim kız arkadaşımı gördüm ve şöyleydi, önce köyde tarlada traktörün ramörkunda oturuyorduk altımızda küçük bir su akıyordu dedemde hemen yanımızda iplere taş bağlayıp sallıyordu sonra eve gittik hep beraber oturduk yemek yedik fln sonra ben kalkayım dedi ve aşağıya indi babamla halam bir yere gitmek için hazırlanıyorlar di bende hemen gittim babamdan arabanın anahtarını aldım evine bırakmak için oda verdi sonra dışarı çıktım ayakkabılarımı fln giyindim ama benim onu birakicagimdan haberi yoktu ve geç kalmıştım gitti diye çok korktum sonra tam ayakkabılarımı giyindim babaam ve halam geldi o gitmiştir hadi geç kaldık anahtarı ver dediler böyle bir rüyaydı
Asli
Rüyamda hiç görmediğim eski sevgilimi memleketimde akşam bize geldiğini ve annemle tanıştırıp senin damadın dediğimi ve annemin beğendiğini sonra yatak serip bizde yattığını gördüm. Onun yandan mavi gözlü çok yakışıklı olduğunu karşıma geçince dedeme benzediğini gördüm.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste eski sevgiliyi aileyle tanıştırmak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (50)