Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

erkek misafir görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

erkek misafir görmek için toplam 3 yorum yapıldı

Yağmur
Rüyamda arkin adında Bi tanıdık evimize misafir olarak geliyor sadece bunu hatirlayabiliyorm.Siz isim anlamıyla yorumlanıyor demissinz gelecek yıl anlaminda bu ismin manası yorumlarmsnz?
Deniz
Rüyamda komşum olan erkek arkadaşım bize gelmiş daire kapısını açtığımda rekek arkadaşıma annesi çay ikram edyordu erkek arkadaşım çayı kabul etmedi ve bizim eve girdi
Akın
Rüyamda Ahmet isminde normalde arkadaşım olan fakat şuan görüşmek istemediğim ve görüşmediğim arkadaşım habersiz bir şekilde evimize misafir gelmiş direk benim odama girmiş benim odamda bir yatak daha varmış o yatağa yatmış ben bu gece sana misafirliğe geldim diyo şaşırıyorum icimden de çok mutlu olmuyorum.kalkip duş aliyo bizim evde o ara odama annem geliyo şaşkın bir şekilde bana bakıyo.bende anneme bu akşam bizde kalıcakmış duş aliyo diyorum. Ahmet isimli arkadaşım sonrasında gelip karşımdaki rüyamda kardeşime Ait olan yatağa yatıp uyuyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste erkek misafir görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (90)