Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

duvak görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

duvak görmek için toplam 3 yorum yapıldı

Paşa
rüyamda eşimle yeni tanıştığımız anları gördüm. benimle karşı karşıya geldiği ilk andan itibaren çok hoşlanmıştım ve yeniden o anları yaşıyor gibiydim. ama bu kez eşimin üzerinde beyaz bir elbise vardı ve duvağı çok uzundu. bir masanın önünde oturmuş bazı kağıtları okuyorduk. sonra ayağa kalktı ve duvağı başından düştü birden. yere eğilip almak istediğinde ise bayıldığını gördüm. duvağının üzerine öylece uzanmıştı. ben ise çok korkmuştum ve ismiyle seslenmeye başlamıştım. gözlerini açmadan bana bir şeyler söyledi ama ben hatırlamıyorum. sonra kucağıma aldım ve arabanın içerisine götürüp hastaneye doğru yola çıktım. duvağını da üzerine örtmüştüm ve tamamen bembeyaz olduğunu görmüştüm. şimdi bu rüyamın manası ne olabilir?
bahçel
sevdiğim kişiyle evleniyordum. çok güzel bir gelinliğim vardı tam istediğim gibi. duvağım çok uzundu. herkesin gözü bizim üzerimizdeydi ve biz çok mutluyduk. nasıl yorumlanacağını çok merak ediyorum.
şimşek
Rüyamda kız kardeşim düğününe gidiyordum. Normalde çok yakınız ama ruyamda yıllardır gorusmemis gibi oluyorduk. Sonra bana hoş geldin abi dedi. Ardından birisi duvak getirdi. Bana bunu sen takar misin dedi. Ben de olmaz annem taksın dedim

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste duvak görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1300)