Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

dolmuşa binmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

dolmuşa binmek için toplam 3 yorum yapıldı

Ekrem Tekin
rüyamda kız arkadaşımla birlikte evinin önünde bekliyorduk. bir okulun kapısının önüydü ve biz çarşının çok uzak olduğunu düşünüyorduk. Sonra yanımızdan kırmızı renkli bir dolmuş geçiyordu ve biz koşarak peşinden gittik. Bizi görünce dolmuş durdu ve içi boş olan dolmuşa binerek sürekli kıvrımlı olan yollardan geçmeye başladık.
kardelen
rüyamda bir arkadaşım telefonla arayıp yanına çağırdı. ben de yol çok uzak dedim ama sonra evin önünden dolmuş geçtiğini gördüm. balkondan seslendim ve dolmuşu durdurmalarını sağladım. sonra aşağı hızlı bir şekilde inip dolmuşa binip arkadaşımın yanına gitmeye çalışıyordum. sonra yolun üzerinde dolmuş durur durmaz arkadaşım da dolmuşa bindi ve birlikte uzun bir yolda ilerlemeye başladık.
şenol
rüyamda annemin yanına gitmek için evden çıktım. kapımın önünde beklemeye başladım ve mavi renkli bir dolmuş geldi. dolmuşa bindim ve yolda birden kalabalık hale geldi. epey bir yol gittik ama hala ineceğim yere gelmemiştik. o esnada uyandığımı hatırlıyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste dolmuşa binmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1900)