Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

deprem olduğunu hissetmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

deprem olduğunu hissetmek için toplam 2 yorum yapıldı

Fhm
Rüyamda bir müşterimin evine iş için gidiyorum yanımda çocuğumda var. Sohbet ederken birden herke paniğe kapılıyor. Asansöre binip apartmandan çıkmaya çalışıyoruz. O sırada deprem olduğunu hissediyorum sallanıyoruz biraz. Panikle uyanıyorum. Yorum için şimdiden teşekkürler
Recai Coşkun
rüyamda hiç tanımadığım bir kişinin evinde uyuyordum. birkaç arkadaşla aynı oda içerisindeydik. henüz uykuya dalmamıştık ve birden deprem olduğunu hissettik. duvarlar birbirine yapışacak gibi sallanıyordu ev. herkes bağırmaya başladı ve ışıkların da söndüğünü gördüm. karanlıkta kapıya kadar ulaştım ve merdivenlerden aşağı inmeye çalıştım. yanımda bir arkadaşım daha vardı onu takip etmeye başladım. biz merdivenlerden inerken bir daha deprem olduğunu hissettik. merdivenlerde daha çok kişi vardı. biz evden çıkar çıkmaz binada bazı balkonların çöktüğünü gördük. insanların betonlarla birlikte düştüğünü görüyorduk. ben sağ kurtulduğumuz için seviniyordum ama birden ağlamaya başladık. arkadaşlarımızı aramaya başladık ve kalabalık içinde herkesin yüzüne bakıyorduk. herkes depremle ilgili bir şeyler konuşuyordu. hızlı bir şekilde kalabalığın dışına doğru ilerledik ve arkamızda göçmüş olan binalar vardı. depremin ağır bir şekilde yaşandığını gördüm ama rüyadan uyandığımda etkisini atamadım üzerimden. sadece rüya olduğunu düşünsem de bunun ne anlama geldiğini merak ettiğim için yazmaya karar verdim. umarım benim için yorumlarsınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste deprem olduğunu hissetmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1300)