Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

dağınık eve misafir gelmesi rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

dağınık eve misafir gelmesi için toplam 2 yorum yapıldı

Nebi KlLlÇ
Rüyamda köy evine eşimle tesadüf vardim. Evde ameliyat li hasta gördüm. Sonra çıkmak istedimsede o evden çıkamadım. Çıkacağım zamanlarda çıkış kapıları taşlarla kapalı olur.
Yurdagul
Ruyamda akvaryumdaki baliklarin buyudugunu annenim evindeki salonda yuruduklerini ve benimle konustuklarini Gordium Balik Kahverengiydi. Ruyamda teyzelerimi Gordium ve Anne AnnemiI AMA bensevincten kosarak Anne anneme sarilip opuyorum Anne anemi uzun sure once kaybettik kendisini cok severdim. Ruyamda Annemin evine su andaki patrunum ve ailesinin misafir olarak geldigini Gordium kalabalik bir grunting Sondra Ontario bir here gittiler ve Geri gelecekler diye Gordium ev temiz degildi Kesteven evi temiz leseydim diyordum Kalinin onunde bir suru cocuk ayakkabisi var ve Ben onlari duzeltiyorum simdidem yorumlariniz icin tesekkurler

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste dağınık eve misafir gelmesi rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (210)