Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

cumhurbaşkanına sarılmak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

cumhurbaşkanına sarılmak için toplam 10 yorum yapıldı

Figen
Üstünde acık mavi bir takım elbise vardı bir kapıyı acacatı bende kendisine arkadan sarılıp sizi korumak için sarılıyorum dedim
Zehra
Ben rüyamda evimizin balkonunda cumhur başkanını gördüm onunla konuştuk ve sonra bana güldü bende ona sarıldım
Süleyman Türker
Recep Tayyip Erdoğan ile, ağlaşarak sarıldık birbirimize, dönmemek üzere savaşa uğurluyodu bizi. Şahadete susamış, sevinç gözyaşlarıyla gidiyordum. (gerçektede seve seve giderim)
Seva
Rüyada cumhur başkanımıza sarılıyormu konuşuyorum nereye gidiyor sa benide yanında gezdiriyor beni alnımdan öpüyor
Gulistan
Rüyamda cumhurbaşkanım gülerek geldi genckenki haliydi..Sarildi ve alnımdan bir kaç kez öptü ... Babama sariliyordum sanki güven duydum..
İLKNUR
Recep tayyip erdoğan bizim eve gelmişti birde yüzüğü vardı yüzük kırıldı söylemekten çekiniyordum bir gece bizde kaldı sabah kalktı vedalasirken beni kendi yatmış olduğu odaya doğru çekti bana birşey verecekti .birde kendi oğlumu çok kilo almış oda yanımızdaymış
Gülsüm üner
Rüyamda cumhur başkanı köydeki evimize gelmiş misafir bende onun sırtına başımı koydum ve sarıldım
Fatin ağdık
Cumhurbaşkanımız recep tayyıp erdoğana arkasından sarılıyordum ve sol elimle kalbinin olduğu yeri sıvazlayarak bulup elimi kabinin üzerine koyup başımıda sırtına yaslayıp kalp atışlarını dinliyordum o şekilde yürüdük birkaç adım oda bunun farkındayd hafif yüzünü sağ taraftan bana dönüp gülümseyerek bakıyordu üzerinde lacivert takım elbise beyaz gömlek vardı ve buyuk bir erkek kalabalığı vardı hepsi takım elibiseliydi.hep birlikte yürüyorduk ama ben reise arkadından sarılmış elim kalbinin üzerinde bir vaziyette yürüyordum
Figen
Rüyamda Recep Tayyip Erdoğan'a sarıldım.sağ elimle sırtını üç kez sıvazladım .çok içten sarılıyordum.sarılırken sağ elimle yüzüne bakıp gülsüyordum ve saçını ensesine kadar sevgiyle okşuyordum.
Demi
Rüyamda unoversite okuyordum ve gurur duyulacak bir is yapmisim.Cumhurbaskanı okula geldi.beni ve yanımda olan arkadaşlarımı kutladı.yaptigimiz isten dolayı güzel sözler söyledi.Benimle de konuştu ve sarıldı.Daha sonrasında bir davete gittim.yanimda tanımadığım bir bey vardı.Buyuk bir salonda oturuyorduk.salon 2 katlıydı ve kadınlar beyaz erkekler ise siyah takım elbise giyiyordu.Sonra yaşlı 2 kişi konuşma yaptı.Istiklal Marşı okunmaya başladı.Herkes ayağa kalktı..Istiklal Marşı ni okuduk.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste cumhurbaşkanına sarılmak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (720)