Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

çok yılan görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

çok yılan görmek için toplam 3 yorum yapıldı

Zekeriya Sağlam
rüyamda çok fazla yılanı bir arada gördüm. bir kuyunun kenarındaydılar ve ben de o kuyunun yanına gitmeden yürüyordum. ama sonra bana doğru gelmeye başladıklarını görüp koşmaya başladım.
irem denizaşan
rüyamda bir ormanın içerisindeydim. bir ses geliyordu kulağıma ve ben de o yöne doğru gidiyordum. elimde bir ışık vardı ve yolumu görmemi sağlıyordu. etrafta kimse yoktu ve yerleşim yeri de yoktu. sonra seslerin yılanlardan geldiğini anladım. birkaç adım daha attım ve birçok yılanın yerde süründüğünü gördüm. derileri renkli ve desenli olan çok sayıda büyük ve küçük yılanlar vardı. onlara zarar vermedim, onlar da beni görmedi ama bulundukları yerden uzaklaştım.
Kılıç
bir kuyunun başındaydım. çok derin değildi ve içerisine eğilip baktığımda çok yılan vardı. bütün yılanların suyla birlikte yükseldiğini ve toprağın üzerine çıktıklarını gördüm.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste çok yılan görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1600)