Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

çamurda yürümek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

çamurda yürümek için toplam 3 yorum yapıldı

Sabiha
rüyamda evimizin önünde bir kaldırım vardı. Bu kaldırımın üzeri tamamen çamur olmuştu ama ben eve girmek için burada yürümeye çalışıyordum. pantolonumun paçalarına kadar çamura batıyordum ve evin kapısına ulaşmaya çalıştıkça ayaklarımı kaldıramıyor gibiydim.
zekiye güngör
rüyamda daha önce gitmediğim bir yerdeydim. etrafımda evler vardı ama ben tam ortasında bir çukurun içerisinde gibiydim. çamurlu yolda yürüyerek çıkmaya ve yükselmeye çalışıyordum. ama sanki gittikçe daha derinlere iniyordum ve etrafın da kararmaya başladığını görüp korkmuştum.
Kadir Çağlar
Rüyamda büyük bir binanın içerisinden çıkıyorum. Dışarıda yağmur yağdığını görüyorum ve buna rağmen geri dönmüyorum. Yolda yürürken ayağımın çamura bulaştığını görüyorum ama hiçbir şey yapmadan devam ediyorum. Çamurda yürüyerek gitmeye çalışıyorum ve bir süre sonra daha çok çamurun olduğu bir alana gidiyorum. Az ileride temiz bir su görüyorum ve ayaklarımı yıkamak istiyorum. Ama suya ulaşmak için çamurda biraz daha gitmem gerekiyor. Suya ulaşmadan rüyamdan uyanıyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste çamurda yürümek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1900)