Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

cam kırıkları görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

cam kırıkları görmek için toplam 4 yorum yapıldı

Paker
rüyamda tanımadığım bir çocuk vardı. su istedi ve ben de mutfakta suyu bir bardağa doldurdum. sonra tam eline alırken bardağı düşürdü ve etrafı cam kırıkları sardı.
Hasan
çok büyük odanın içerisinde bir yakınımla oturuyordum. çay içmek için sobanın üzerinden çaydanlığı aldım. bardağa çayı doldururken birden parçalandı. etrafa cam kırıkları saçılmıştı. üzerine basmamak için parmak ucunda odadan çıktım. yakınım olan kişiyi cam kırıkları olan odada bıraktım.
beyza altan
rüyamda annemle kavga ediyordum. kendimi odaya kapattım ve masanın üstündeki bir eşyayı alarak cama doğru fırlattım. cam kırıkları evin içine doldu. babam kapıyı açtı ve cam kırıklıklarını toplamaya başladı. parmakları kanamaya başladı ve cam kırıklarının üzerine kan damladı.
Kurtoğlu
bir pencere kenarında oturuyordum. mutfaktan sesler geliyordu. sessiz bir şekilde oturup bekledim. sonra tartışma ve kavganın çıktığını duydum. cam kırılma sesleri geliyordu. hızlı bir şekilde koşup bakmak için gittim. annemi masanın yanında otururken gördüm. yerlerde tuzla buz gibi olmuş cam kırıkları vardı. üzerine basmamak için parmaklarımın üzerinde yürümek için uğraştım. yerden birkaç tanesini alıp tezgahın üzerine bıraktım. ama hepsini temizlemek için uğraşmadım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste cam kırıkları görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1600)