Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

birini öldürmeye çalışmak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

birini öldürmeye çalışmak için toplam 5 yorum yapıldı

Murat
Rüyamda annemi boğarak öldürmeye çalışıyordum ama bir türlü öldüremiyordum
aleynascredau
yakın bir arkadaşımla etrafı ağaçlarla çevrili bir yolda ilerlerken büyük bir köpek görüyoruz ve birden bizi kovalamaya başlıyor, sanki bir yere ışınlanırmışız gibi oluyor ve kendimizi bir ofiste buluyoruz. çekmeceleri karıştırıyoruz bir ilaç tarzında bir şey buluyoruz. birden olaylar ileri sarıyor ve arkadaşım tanımadığımız bir adam tarafından alıkonuluyor. ben gizlice o alıkonulduğunu gördüğüm yere giriyorum, arkadaşım gecenin karanlığında balkonda çekmecenin içerisinde vücudunun yarısı dışarda olmak üzere duruyor. onu kurtarmaya çalışırken tekrar zaman belirsizliği yaşıyorum ve kendimi ormanda buluyorum, yanımda arkadaşım var fakat yüzü farklı birinin yüzü. onu alıkoyan adam "sen içtin değil mi?" diyor, kastettiği şey bulduğumuz ilaç. arkadaşım kabul ettiğinde onu yavaş yavaş işkence ederek öldürmeye çalışıyor. arkadaşım bana bakarak çığlıklar atmaya başlıyor. ben de acı çekmesin diye kafasına vurarak birden ölmesini sağlamaya çalışıyorum.
Su
Sıklıkla rüyamda aynı kişiyi (tanıdığım) öldürmeye çalışıyorum. Her seferinde boğuşma oluyor sonrasında ya bıçakla ya da silahla saldırıyorum. Hayati yerlerinden yaralansa bile bir türlü ölmüyor, adeta dirilip beni öldürüyor rüyamın sonunda. Tabancayla öldürmeye çalıştığımda tabanca sanki 1 ton gibi geliyor, rahat hareket ettiremiyorum. Rüyamdan yorulmuş bir şekilde uyanıyorum. Gün aşırı farklı ortamlarda ama hep aynı kişiyle bu şekilde boğuştuğum rüyalar görüyorum.
Elif
Servis şoförü bomba patlattı ve sonra kimseye söylemeyeceksin diye bizi tehdit etti sonra biz kaçtık adam tekrar evimize gelip bizi öldürmeye çalıştı herkes onu öldürmeye çalıştı ama o hep canlandı yani kötü bir kabustu
ErrOsLoveMee
Sevmedigim bir kisi aksam üstü yolda giderken kendisini goruyorum ve takip ediyorum en uygun zamanda ona sesleniyorum ve ates ediyorum sadece yaralaniyor ama tufek tek mermi aliyor tek mermi aldigi icin de bu sefer beni kovalamaya basliyor ben bir yandan ondan karacrken bir yandan tufegi dolduruyorum kacarken 3-4 deva daha atses ediyorum ama hep karavana vir kere vurabiliyorum ve daha vuramiyorum bunun evine gidiyorum ve karisi bana diyorki artik onunla olmak istemiyorum ve dusundum ki arkadaslari arasinda en uygunu seni buldum diyip opturuyor kendisini fakat bende evliyim evli oldugumu da biliyor ama bu ani da gizli bir kameralyla cekim yapmis bende bu durumu farketip goruntuleri sildirdim cunku adamin eve gelmesine cok az kalmisti bir yandan kacma cabasindayim bir yandan da öldürmek icin ugrasiyorum fakat bir kac defa daha deniyorum ve olduremiyorum...

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste birini öldürmeye çalışmak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (320)