Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

başka ülkeye gitmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

başka ülkeye gitmek için toplam 2 yorum yapıldı

Tuğba
İstanbulda bir trene biniyordum nasıl olduğunu tam hatırlamıyorum ama makinist yabancıydı makinistle beraber yabancı iki üç kişi daha vardı ama onlardan biri türkçe biliyordu tren ingiltereye doğru gidiyordu bunu fark ettiğimde panikliyordum ingilizce çat pat bişeyler anlatmaya çalışıyordum türkçe bilen kız yardım etmeye çalışıyordu sonra birden tanıdığım Türk bir çıktı ortaya trende ordan makinist birden yolu isviçreye çevirdi ben iyice panikledim makiniste beni Türkiyeye geri götür diye anlatmaya başladım makinistte seni ben oraya geri götüremem fln diyordu sonra nasıl olduysa bizim yol başka bir ülkeye döndü ordan makinist seni isviçreye kadar bırakırım ordan kendin gidersin dedi bende bunu duyunca ağladım mutluluktan orda bulunan yabancılar ve tanıdığım türkte sevindi sonra rüyam bitti
hayri
Toplantıya katılıyorum ve iş ortamında bir başka ülkeye gitmemiz gerektiğini söylüyorlar. Ben önce buna karşı çıkıyorum ve gitmek istemediğimi söylüyorum. Ancak kimse kabul etmiyor ve benim gitmem gerektiğini söylüyorlar. Ben uçak korkum olduğu için gidemem diyorum ve o zaman işten çıkmam gerektiğini söylüyorlar. Ben de kabul ediyorum ama istemeyerek bir başka ülkeye gidiyorum. Tek başıma gidiyorum ve uçaktan indiğimde hiç tanımadığım bir yerde oluyorum. Başka bir ülkede olmaktan dolayı içimde büyük bir korku hissediyorum. Tekrar dönmeye çalışıyorum ve sürekli birileriyle konuşmaya başlıyorum. Başka ülkede olmam nasıl tabir edilir acaba?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste başka ülkeye gitmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (880)