Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

asma yaprağı toplamak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

asma yaprağı toplamak için toplam 2 yorum yapıldı

Mermerci
rüyamda anneannemlere gitmiştik. onların köy evinde oturuyorduk. güneş tam tepemize doğru geliyordu ama üzerimizdeki asma yaprakları bizi güneşten koruyordu. sonra annem bana asma yapraklarını toplamam gerektiğini söyledi. Ben de damın üzerine bir merdiven aracılığıyla çıktım ve yüksek olan bu merdiveni tırmandıktan sonra damdaki asma yapraklarının yanına ulaşabildim. Asma yapraklarının üzeri güneşten hiç etkilenmemiş gibiydi. yemyeşil duruyordu ve adeta bizim toplamamız için oraya konmuş gibiydi. Sonra dalından kopardığım bu asma yapraklarını üst üste sıralamaya başladım. bir poşetin içerisine yerleştiriyordum ve anneme yukarıdan uzatıyordum. annem de poşetin içerisine biraz tuz atıp eve götürüyordu. saatlerce asma yaprağı topladığımı hatırlıyorum ama yanımda başka kimse yoktu. Asma yapraklarından kopardıkça sanki yenileri geliyor gibiydi. Çok gürdü ve aralarında üzümler de vardı. üzümlerden de koparım arada yiyordum. sarı üzümleri vardı ve çok tatlıydılar. asma yapraklarının üstlerini topladıktan sonra yeniden aynı merdivenden indim ve annemin yanına gitmeye çalışıyordum. ama sonra kendi evimizde oluyordum. bu rüyamın manasını merak ediyorum.
arabacı
rüyamda çok geniş yeşil bir bahçenin içerisindeydik. çok büyük üzüm salkımlarının olduğu asma ağaçları bulunuyordu. asma yapraklarından topladım ve poşetin içerisine koydum. eve götürmek için topladığım asma yapraklarını toparlarken birkaç tanesini yemeye başladım. tadı çok güzeldi ve üzümlerinden de birkaç tanesini kopardığımı gördüm.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste asma yaprağı toplamak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1300)