Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

altın bilezik saklamak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

altın bilezik saklamak için toplam 2 yorum yapıldı

İpek
Rüyamda eşimi başka biri olduğunu gördüm iflas ettiğini söyledi bana benim kolumda altın burma bilezikler vardı bende dedim bunları satıp yeriz dedim hayır onları satırmam dedi ordan iki kadın bir erkek çıktı eşime içki içirdiler zorla oda bayıldı bende kolumdaki burma bileziklerı çikardim sakladim gormesınler almasinlar diye eşimin ayak parmaginda tâşli tirnak gordum orda uyandım
Yıldız
Rüyamda yağmur çiseliyor ve eve doğru gidiyorım. Şu anki yaşımdan dajs genç ve beyaz bir elbise var üzerimde. Çok mutluyum adeta mutluluktan uçuyprum. Çok sayıda altın bilmediğim var sanki bir şeggag bir poşette. O ara sol tarafıma doüru baktığımda din görevlisi papa, yada pedrr o da beyaz giysili baya mesafe var atamda ama onun bilexikleri slacağını düşünüyorım ve höğsüme ssklıyorum. Yoluma devam ediyorum. Nasılsa bayana dönülüyor o fin görevlisi bilrzikleri vet diyor sürüklüyor yok diyprum. Vetmiyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste altın bilezik saklamak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (70)