Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

allah yazısı görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

allah yazısı görmek için toplam 4 yorum yapıldı

Osman
Define buluyorum eşimle içinde altın kemer uzerinde Allah ve Muhammed yazısı var arapça ben onu çıkarıyorum beni diye değerlerinide eşime veriyorum
G. Gül
Bir arkadaşım beni aradı rüyasında beni gördüğünü ve çok etkilendiğini söyledi rüyasında benim yeşil bir elbise gşyindiğimi ve o yeşilin çok göz aldığını bir düğünde arkadaşımla oynadığımı boynumda iki adet Osmanlı tuğrası bulunan kalın altından kolyeler olduğunu ve kendisine üzerinde Allah yazısı yazan büyük bir altın hediye ettiğimi söyledi bu rüya neyin habercisi olabilir
elif
Rüyamda sevdiğim kişi bana hediye almıştı. Hediye paketini açtım ve içerisinden kolye çıktı. Kolyenin üzerinde Allah yazısı vardı.
Kemal
Selamunaleyküm ,Rüyamda bir dükkana girdim ve Allah lafzı olan bir sey gördüm ve almak iatediğimde dükkanın sahibi yoktu ve fiyatını diğer dükkanlara sormak istedim yanlış hatırlamıyorsam 15 lira dediler ama ben Allah yazısını sadece besmele çektiğimde ve konuştuğumda görebiliyordum ve güzelce arapça Allah yazısıyla beraber süsleniyordu tabiri nedir acaba ?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste allah yazısı görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (880)