Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

allah yazılı kolye görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

allah yazılı kolye görmek için toplam 5 yorum yapıldı

Sibel
Rüyamda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Allah yazılı kolye hediye ediyordum, ve aynı rüyada işlenmemiş küçük parçalar halinde altın parçaları arıyordum ve buldum onlarıda Cumhurbaşkanına gösteriyordum
Zekai
Evimde yatak odamda ilektirik anahtarını değiştirirken içinde allah yazılı kolye ucu buldum iyimidir kötümü
Esra
Rüyamda annemle bir mağaza gibi bir yerdeyiz ama böyle takıların olduğu mağaza.Annemle iş bakmaya gelmişiz.Yetkili kişilerle konuşmayı bekliyoruz iş için.Sonra annem bi ara gözden kayboluyor.Ben geziniyorum mağazada.Altın kolyeler dikkatimi çekiyor gidip bakıyorum.Altın Kolyenin üstünde Arapca Allah yaziyor.Sonra eğilip diğer kolyelere bakıyorum arapça yazılar olduğunu görüyorum.Sonra mağazanın alt katından annem çıkıyor ve rüya bitiyor.Simdiden teşekkür ederim.Tabirimi sabırla ve merakla bekliyorum.
Nur simaa
Rüyamda mavi bir deniz gördüm ama deniz çok berrak ve temizdi içine bakınca dibinde tertemiz taşlar gözüküyordu içine girdigımde diz kapağına geliyordu bira ilerledim ve karşımda bir gaydar ve bir kamyon denizi temizliyordu ben onlara sordum pis değil neden temizliyorsunuz diye gaydacı kullanan adam diğer tarafın kirli olduğunu söyledi baktım gerçektende çöpler vardı ama çokta kötü değildi geri döndüğümde çıkmak için graydarın 10 adım ötesinde ayaklarımın ucunda Allah yazılı 3 parçaya bölünmüş altın bir kolye buldum parçaların 3 ünü de alıp sudan çıkmadan kızımın boynuna taktım neye delalet aceba
Sadis
Rüyamda Allah yazılı bir kolye taktığını görüyordum ve bu kolye boynumda takılıyken heryere wc gibi girip giremeyeceğimi soruyordum bana sorun olmayacağını söylüyorlardı. Başka bir gün ise rüyamda devlet başkanımızı gördüm bu iki rüyamı yorumlarsanız sevinirim..

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste allah yazılı kolye görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (90)