Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

aile görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

aile görmek için toplam 2 yorum yapıldı

ferhat ergüç
rüyamda bir yolculuğa çıkacaktım valiz hazırlıyordum. tek başıma çıkacağım yolculuk için hazırlık yapıp yola çıktığımda ailem aradı. yola çıktığımı söyledim ve havaalanına gittiğimde ailem orada beni bekliyordu. gideceğimi söyledikten sonra çıkıp gelmişlerdi ve abim, annem, babam ile sarıldık. onlar ağlamaya başladılar ama ben ağlamıyordum. kafamın biraz karıştığını hissettim.
hatice
rüyamda uzun bir yolda yürüyordum. ayağıma taş batıyordu ama ben acısını hissetmiyordum. biraz ileride yeşil bir alan vardı. birkaç kişinin orada olduğunu gördüm ve yanlarına gitmeye karar verdim. biraz yürüdükten sonra o kişilerin ailem olduğunu gördüm. beni bekliyor gibilerdi ama ben yürüsemde yanlarına yetişmek için yetmiyor gibiydi. çok yorulmuştum ve dinlenmek için bir köşeye oturdum. yanlarına gitmek için az bir yolum kalmıştı. hava kararmadan varmak istiyordum. dinlendikten sonra yola devam ettim ve ailemin yanına gittiğimde bir dere kenarında oturmuşlardı. çok güzel temiz bir su akıyordu ve ben de onların yanına oturdum. bana bazı sorular sordular ama ben ne cevap verdiğimi hatırlamıyorum. yanlarındayken zaman daha hızlı geçiyor gibiydi. kendimi kuş gibi hafif hissetmiştim ve onlarla çok mutluydum. bu rüyamı yorumlar mısınız?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste aile görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1900)