Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

ağaca çıkmak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

ağaca çıkmak için toplam 3 yorum yapıldı

müge
rüyamda babamla birlikte bir bahçenin içerisinde çalışıyorduk. ağaçların arasındaydık ve elma ağaçlarından meyveleri toplamak için uğraşıyordum. ağaca çıkmak için babamdan yardım istedim ve bana büyük bir merdiveni getirdi. merdivene tırmanarak ağaca çıkmaya çıkmıştım ve elmaları toplamaya başlamıştım. birkaç tanesini ise ağaçtayken yediğimi hatırlıyorum.
İren
yaz mevsiminde kirazları toplamak için bahçeye gitmiştik. çok kalabalık bir şekilde bahçenin içerisinde oturuyorduk. birden herkes kalktı ve kirazları toplamak için merdivenlere çıkmaya başladı. ama ben doğrudan ağaca çıkıp toplamaya çalışıyordum. ağaçlar çok yüksekti ama en tepesinde topluyordum.
Baki Erdoğan
rüyamda kiraz bahçelerinin içerisindeydim. kiraz toplamak için çok sayıda işçi vardı. ben de merdivenden tırmanarak ağacın üzerine çıktım ve kovanın içerisine kirazları toplamaya başladım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste ağaca çıkmak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1600)