Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

abinin öldüğünü duymak ve ağlamak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

abinin öldüğünü duymak ve ağlamak için toplam 4 yorum yapıldı

Rengin
Rüyamda ölen babamın heniz ölmediğini fakat abim le beraber aynı gün öldüklerini görüyordum mezarlığa gidip abimin mezarında çok ağlıyordum eve gittiğimizde ise abim yanıma geliyordu ve ağlama ben iyim sadece şuan geçmiş şeyleri bize gösteriyorlar diyordu ve birden yüzü kararıyodu gözleri değişik Bi şeklide açılıyor Du ondan sonra tekrar eski haline dönüyordu ne oluyo diyorum sana korkma diyo fazla ağlama ben iyim deyip gidiyordu ben senin çok ağladığını gördüm ve o yüzden geldim fazla kendini üzme fln diyordu çok etkisinde kaldım abim yaşıyo ama babam ölmüş yorumlarsanız sevinirim
Sude
Rüyamda abim oturdugumuz apartmanın önünde otururken birden bire kayboluyor ve ben fark etmiyorum bize gelen annemin arkadaşları abimin apartmanın önünde oturmadığını görüp birden bire abime ne olduğunu bize anlatmaya çalışıyorlar sonra konuşma sırasında arkanızı dönmeyin diyor annem ne oluyor derken bende korkarak dönüyorum ve gerçekten de abim orda değil sonra ekmek almaya giderken biri tarafından ya öldürüldüğünü yada gittiğini söylüyor çünkü ekmek almaya gittikten sonra bir daha görülmedigini söylüyorlar ben de birden bire haykırarak ağlamaya başlıyorum. Lütfen En kisa zamanda yorumlayın benim için çok önemli bir şey bu lütfen..
Hasip
Ben önce duydum ve sonra şok geçirdim annemi ve yengemi gördüm ve uyandm
Azad
Selam Aleykum. Rüyada abimin öldüyünü duydum ve çok rüyada ağladım. Sonra bir aynaya yaklaşdım. Yaklaşdığımda aynada aile toblosunu gördüm. Annemi babamı abimi ve kendimi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler