Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

yusuf ismini duymak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

yusuf ismini duymak için toplam 2 yorum yapıldı

Nani
Rüyamda alisverise gitmisim kardesimle ve Ben bu arada hamileyim ruyamda da tabiki hamile oldumu biliyorum. Canim menemen cekmis ve ruyamda menemen malzemeleri aliyorum marketten. Markette kasada calisan bayan bana elinde biseyler veriyor ve uzerinde yusuf yaziyor. Bende dusunuyorum acaba erkekmi olcak cocuk diye. Lutfen yorumlarmisiniu
Maysa71
Rüyada ailece yesil alandayiz,gündüz ve gökde kocamsn bir kuran i kerim dönüyor ve yaptiklari kendi kendine dönüyor. Ailem hemen görmüyorlar.ikinci bakisda oglum ve kizim glrüyorlar. Zannedersem öbürküler de.ardindan beyaz gprül gürül sel sulari mahalleden geciyor.evlerin agaclarin yarisina kadar yüksekti.ben gözlerimle ve ya ruhumla görüyorum sank yüksekden. Aman Allahim hersey suchte alti da mi jalcak diyom.ve mit kardesin evine disinda cama asilmis kendinikurtarmaya calisiyordu. Teskkrl.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste yusuf ismini duymak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (70)