Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

yetişkin birini emzirmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

yetişkin birini emzirmek için toplam 5 yorum yapıldı

Ceren Dikek
Rüyamda sağ göğüsümle 33 yaşındaki bayan kuzenimi emziriyordum,göğüsüm büyümüş ve süt geliyordu, ben hamile değilim, nasıl gögüsümden süt gelebilir ki diye şaşırıyordum.Yorumunuz için tesekkur ederim.
Meriçarim
Ben çok iyi tanıdığım bir erkeğin ve misafir olarak gelen bir arkadaşımın kızını ikisi bir arada emzirdim. Sonra kız çocuğu ile oyunlar oynadım. Annem babam eşim kardeşleri yeğenlerim arkadaşlarım ve miras tartişması yaşadığımız kayınlarım hep bir aradalar. Ve toplantı yapılıyor
Onur
Ruyamda buzagı emziriyorum biberon yarı oldu sutcü var kyde oda sütü almaua geliyo sütü onada vermiyom normalde ama o gelmiş rüyamda buzagıdan kalan yarım sütü sütcü biberondan emiyo 4 5 yudum kala biberondaki sütün bitmesine tıkandım dur diyo
Maviş
Rüyamda öğrencilerime ders anlatıyorum. Ders bittikten sonra, bir kız öğrencimi emziriyordum ders bitiminde sol memeden, diğer bir kız öğrencim önce istiyor, sonra vazgeçiyordu, sonra bir erkek öğrencimi emziriyordum sağ memeden. Hepiniz benim evlatlarımsınız diyordum. Sonra ordan ayrılıp başka bir sınıfa gidip ders anlatıyordum.
Emine
Rüyamda kuzu ile oynayıp kuzu ile konuştum İki gün sonra annemi emzirdiğimi gördüm Bi kaç gün sonrada rüyamda annemi emzirdiğim rüyayı kuzenime anlatıyorum o da bana müjde tüm sıkıntın geçiyor bebeğin sağlıklı diyor (Hamileyimmve çocuğum büyük ihtimal hasta )

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste yetişkin birini emzirmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (50)