Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

yeni doğmuş köpek yavrusu görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

yeni doğmuş köpek yavrusu görmek için toplam 3 yorum yapıldı

Nursel
Hayır olur İnşaallahşaallah. Rüyamda bir yere giderken hızla koşan iri kahverengi kırçıllı bir köpeğin koştuğunu görüyorum. İrkiliyorum! Sonra dönüp arkama baktığımda köpek büyük iki kayayı kaldırıyor, Kaya'nın altında eşi ve yavruları var. Yavruların hepsi sağlıklı değil gibiydi. Yani; kocaman iki kayayı mucizevi bir şekilde kaldırıyor, eşi ve yavrularını sakladığı yerde onları doyurmaya korunmaya çalışıyor.
rumi
rüyamda eski bir medresenin arsasında (bu gün arsanın yerinde islam enstütüsü mevcut) bir grup köpeğin bulunduğu görüp yaklaştım.büyük abdestini yaptığını sandığım turuncu sarı beyaz renkli bir bir köpek uzaklaşınca çok sayıda yavru köpeğin doğmuş olduğunu gördüm. onları plastik bir poşete alıp evimizin avlusunda bulunan çeşmede suya batırarak yıkadım. sonra onları yerine geri götürürken bi tanesi torbadan çıktı. metalik koyu mavimsi bir rengi vardı. elimle dokunmadan bi şekilde torbaya geri koyup götürürken uyandım.
Nevra
Rüyamda açık kahve rengi ufak bir anne köpek ve yavrularını gördüm onları kucağıma alıp güvenli bir yere götürdüm sanırım evime getirdim kaç tane olduklarını sordum birine 14 yavru var dedi ben saydım 8 taneydiler diğerlerine ne oldu bilemiyorum çok küçüktüler daha gözleri açılmamıştı. Acaba ne anlama geliyor bu rüyam yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste yeni doğmuş köpek yavrusu görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (140)