Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

sınavdan yüksek not almak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

sınavdan yüksek not almak için toplam 6 yorum yapıldı

Aliye Oymak
Ben dokuzuncu sinofim sve babam eyer ortalamam 85 in altinda olursa beni okuldan alicakmis o gun bu gundur canla basla calisiyorum ruyamda mayematik sinavindan 450 aliyodum tam puan 500 du ve sevincten hocamin onunde agliyodum ruyadan cok etkilenip aglayarak kalktim insallah istedigimi basaririm hedefim daha yuksek puan alip babami utandirmak
Zehra
Ben ayaktayım sonra ablam geldi puanına baklaım dedi LGS 'den 496,6 puan almışım ama ben somurtganca ama ben sınavda bu kadar yapmamışımdır boşlarım ve yanlışlarım var diyorum ve rüya orada biter
Berra
LGS sınavından 470 puan alıyordum, çok heyecanlıydım, tüm aile bireylerine söyleyip oraya buraya atlıyordum. Telefonumdan en yakın arkadaşıma sınavdan yüksek not aldığımı haber veriyordum. Sınava giren başka bir arkadaşım aklıma geliyordu ve onun yüksek not almadığını düşünüyordum.
bamsı
rüyama girdim.sonra deneme falan olduğumuzu hatırlamıyoorum ama en sevdiğim hoca olan hüseyin hoca (türkçe hocası)geldi ve bana bakarak parmağını bir yaptı gülümseyerek .sonra sınıfta 1.olmuşsun dedi. bende baktım 489 almışım lgs denemesinden sonra hüseyin hocayla sarıldık rüyam orada bitti.
Yusuf
Rüyada obs ye girdiğimi düşük aldığım bir nottan yüksek alldığımı gördüm aldığın not 35 idi rüyada 70 aldığımı gördüm
Hatice boynukisa
Rüyamda kızımın girdiği dgs sınavından yüksek puan aldığını gördüm puanı 327.485 di

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste sınavdan yüksek not almak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (390)