Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

sevdiğini öpmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

sevdiğini öpmek için toplam 2 yorum yapıldı

dilara özkes
Rüyamı sizlerle paylaşmak istiyorum. Arkadaşım beni ziyarete gelmişti ve bana sevgili olmak istediğini söyledi. Benim de gerçek hayatta sevdiğim bir kişi olduğu için kabul ettim. Sonra bu sevdiğim kişiyle birlikte el ele bir sahil kenarı gibi ferah ve aydınlık bir yerde yürümeye başladım. Bana sanki hayatını anlatıyor gibiydi ve çok etkilenmiştim. Sonra birden beni durdurdu ve sarılmaya başladı. Sımsıkı sarılıp onu bırakmamı istemediğini söylüyordu. Gözlerimin içine baktığı bir anda içimden onu öpmek gelmişti. Ama bunun doğru bir davranış olmadığını düşünüyorken birden bire istemsiz bir şekilde dudaklarından onu öpmeye başladım. Beni kendisinden uzaklaştıracağını düşünmüştüm ama düşündüğüm gibi olmadı. Bana kızmak yerine sanki o da bu durum karşısında sevinmiş gibiydi. Beni çok sevdiğini söylüyorken rüyamdan mutlu bir şekilde uyandığımı hatırlıyorum. Bu rüyamın olumlu olduğunu düşünmeli miyim acaba bu konuda bana fikir verebilecek birisi olursa çok sevinirim. Gerçek hayatta sevdiğim bir kişi ama sevgilim olup olmayacağını merak ediyorum. Acaba ciddi bir ilişki içerisinde olur muyuz?
Karslı
çay bahçesi gibi bir yerde sevdiğim kızla oturuyorduk. birden yaklaştım ve yanağından öpmeye başladım. önce biraz kızar gibi oldu ama sonra o da benim yanağımı öptü. çok samimi bir havamız vardı. bu rüyam ne anlama gelir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste sevdiğini öpmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1000)