Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

pembe nişanlık giymek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

pembe nişanlık giymek için toplam 2 yorum yapıldı

Hayal sema
Rüyamda pembe gül kurusu arası bir renkte nişanlık deniyordum birden başıma duvak takıldı. Sonra üzerimdeki nişanlık elbiseye dönüştü. O gün benim nişanım mış. Ben nişanlığımı giydiğim yerden arıyorum. Bana kırmızı nişanlık veriyorlar bu benim deil diyırum başımdaki duvağı gösteriyorum Bu renkte diye. Ararken buluyorum ve hazırlanmaya çalışıyorum. Nişanlım olan kişiyi ilk kez rüyamda gördüm. Bana saçlarımı kapatmamı söyledi ben tesettürümü yapmaya çalışırken birileri makyajıma müdahale etmeye başladı. Aynadan kendime baktığımda duvağım açık saçlarımdaydı. Ben tesettürlüyken bir anda saçımın açık olduğunu gördüm. Duvağımı çıkartmaya çalışıyordum saçlarımı örtmek için daha sonra üzerimdeki nişanlık gelinlik oldu. Ben bir türlü saçlarımı örtemiyorum sürekli bana müdahale edenler oluyor. Bu çaba içerinsede ideken uyanıyorum.
Betul
Uzerimde pembe bir nisanlik vardi annem bulup getirmisti bende begenmeyip üzerimde o nisanlikla yeni nisanlik arayisina girdim ve aradigimi bulamadim nisanligi cikarip kendi kiyafetlerimi giyip eve dondum

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste pembe nişanlık giymek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (170)