Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

pembe gül görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

pembe gül görmek için toplam 3 yorum yapıldı

mehmet
eski sevgilimle birlikte bankın üzerinde oturmuş konuşurken yanımızdaki pembe gülü gördüm ve koparıp eski sevgilime vermeye çalışırken elime dikeni battı.
Aksoy
rüyamda büyük bir bahçenin içerisinde sevgilimle geziyordum. bir bankın üzerinde oturup konuşmaya başladığımızda gözüm biraz ilerideki pembe güllere takıldı. yanından kalkıp güllere doğru yürüdüm. çok dikenli olduğunu gördüğüm güllerden bir tane kopardım ve sevgilime uzattım. tam o esnada pembe gülün üzerinde birkaç damla kan gördüm. dikenlerden dolayı elimden akan bu kanı durdurmak için gülün yapraklarından birkaç tanesini kopardım.
Cüneyt Çetinkaya
rüyamda sevdiğim kız bana bir kucak dolusu gül ile geldi. güllerin rengi pembeydi ve çok canlı çiçeklerdi. renkleri ve kendisi de canlı görünüyordu. pembe gülleri koklamaya başladım. kokusunu içime çektikçe kendimi mutlu hissettim. bir tanesini alarak yanından ayrılırken uyandım. bu rüyam ne anlama gelir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste pembe gül görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1900)