Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

pembe balık görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

pembe balık görmek için toplam 2 yorum yapıldı

Nazan Berk
Rüyamda Avukatımın ofisinde yerde küçük bir yılanla birlikte bir çok haşarat görüyorum.Orada bulunan bir kişi(rüyada arkadaşımmış) Şakayla yılanı üzerime attığını zannederken.Attığının yerdeki yılan değil Çipura balığı büyüklüğünde Pembe bir balık olduğunu kolumu ısındığını görüyorum.Kolumdan atıp balığın yerde kıvranarak salya şeklinde kustuğunu görünce acaba zehirinimi kusuyor,ısırınca benide zehirledimi diye endişe ediyorum?Bu rüya beni çok etkiledi.Cevabınız için şimdiden teşekkürler.
Nazan Berk
Rüyamda Avukatımın ofisinde yerde küçük bir yılanla birlikte bir çok haşarat görüyorum.Orada bulunan birisi (rüyada arkadaşımmış)üzerime yılanı atmış zannederken ve ısırmasından korkarken atılanın yılan değil,çipura büyüklüğünde Pembe bir balık olduğunu ve kolumu ısırdığını görüyorum.Kolumdan çekip yere attığmda balığın kustuğunu ve içinden temiz salgılar akıtarak çırpındıgını görüyorum.Acaba zehirlimi ,onlarımı kusuyor,benide ısırınca zehirledimi diye düşünüyorum?Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste pembe balık görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (90)