Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

ölmüş birinin banyo yaptığını görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

ölmüş birinin banyo yaptığını görmek için toplam 5 yorum yapıldı

Derya
Babanem rahmetli olalı 3 sene oldu. Dün rüyamda onu duş alırken gördüm.
Ferda
Rüyamda olmuş akrabami gördüm banyo yaparken çıplak oldunu gördüm
Musa
Ruyamda gunesli bir günde üstüm de yağmurluk vardı kardeşim önde Ben arkasında yüruyordum. Birden bire gökyuzunde binlerce arı belirdi ve hertarafı kapladı Kardeşim o arılar in arasından gecip gitti ona bir șey yapmadılar. Tum arılar Bana saldirdı Ben yağmurluga sarıldım o gunesli havada Birden bire öyle bir yağmur yagdı ki tüm arılar ayaklarımin dibine düșüp öldü. Bir tanesi karın bölgemden sokmak istedi fakat oda düșüp öldü.
Türkan
Rüyada ölmüs babamın bizde olduğunu gördusonra bize bi sürü misafir geldi ve babam hepsini karşıladı bir deyişik kiļıklı adam galince babam çok sevindi ve onunladans edecek şekilde karşılaştı oda aynı şekil karşılık verdi ve benim eşimin hoşuna gitmed kimbu dedi hemen gitsin dedi ve babam biz şakalaştık dedi bubenim hocam dedi sonra babam gileyiz ve baba havlu istedi banyo edecem dedi bende dedim ikitane yeni yıkamışm civide asılı oda ikisinide aldı ve banyoya giti bede peşin de gitim banyinun tam yanına soba kurmuşum birz sobayı butarafa çektim daha rahat banyo etsin diye bukadar yeter sanirim.
Tugba
Ruyada olmuş halamı gordum Halam banyo gıtmıs napıyon dedıgınde banyo yapıp gideceğim dıyodu ve banyoda cıplak halindeydi ben de iyi hala dedım sonra gozum avret yerine takıldı baktım iyi Halam Ne guzel tertemiz dedım sonra boyle cıplak Bı vaziyette gıttı

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste ölmüş birinin banyo yaptığını görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (140)