Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

ölmüş annenin hediye vermesi rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

ölmüş annenin hediye vermesi için toplam 3 yorum yapıldı

Selda
Ruyamda birilerine kizmisim ama kimlere bilmiyorum zisan diye bi arkadasda vardı, bir oyun oynamisiz kayip etmişiz. Kizginim herkese babam beni sakinlestirmeye calisiyo, masanin etrafında birsürü insanlar var, tek secebildigim yüz abiminkiydi, babama anlatmaya calisiyorum olayı, babam tamam selda sen git, devam ediyorum anlatmaya sinirlenmisim ya bikere, babam masaya vurup sen git asaga, birisi bekliyo seni asagada diyor, merdivenleri asaga inip merdivenlerin sag tarafinda annemi görüyorum, kizginim ama nasil hani ona bile yumasamiyorum, zuhali görüyorum bi göz ama tam nerde hatirlamiyorum. Tam oturacakken annemin agzindan altin cikartigini görüyorum. Diş şekilde bir altindi. Kodaman bi kutu görüyorum sonra ici komple tura taşlarından kolyeler büyük küçük, sonra bilezikler felan, ama hepsi ayni boy degil biri kucuk biri buyuk, kolyelerde su damlasi olur ya gelinlere yüz görümlügü diye takarlar onlardan. Hepsini cok begeniyorum ama tuaf bi sekilde kendime annem bunu bana niye almis ve hepsi bi buyuk bi küçük diye soruyorum. Yanimada oyunda kayip ettigimiz arkadas geliyo kiM oldugunu hatirlamiyorum. Sonra ben kolyenin tekini takmaya calisiyorum, kolyede tesbih gibi, takilcak yerlerinde boncuklar var. Wooow bak annen sana ne güzel hediyeler almış böyle diyor o yanima gelen kişi, evet diyorum cidden cok guzeller, istermisin bitanesini hediye edim sana diyorum. Yok onlar senin hem bitanesini actin diyor, orda uykudan uyanıyorum
Merita
Ruyamda olmus annem bana bir kaftan giydiriyordu ne anlama gelir
Melisa
Rametli annem benim çocuğuma ve en yakın arkadaşımın çocuğuna hediye almış paketli olarak veriyor ikisininde hediye paketinin içi görünüyor her ikisine de farklı renkte birer elbise almış. Ben hemen kızıma verdiği paketi açıyorum güzel etek bluz çıkıyor ayy anneannesi çok teşekkür ederiz ne kadar güzel felan diyorum ama arkadaşım onun kızı benim kızım hiç biri bir tepki vermiyor bir şey söylemiyorlar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste ölmüş annenin hediye vermesi rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (0)