Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

mor gül görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

mor gül görmek için toplam 4 yorum yapıldı

Esmer
Merhaba.Rüyamda ünlü erkek benden yaşça büyük.Bana mor güller veriyor.Ben çok seviniyorum ve gülleri alıyorum.Sonra bana sevdiğini söylüyor.Bende gülüyorum ve gül yapraklarını başımdan aşağı her yere atıyorum. Sevgisine boş olmadığımı bildiriyorum.Ruyama hep aynı ünlü erkek geliyor.
Esmer
Merhaba.Rüyamda yabancı erkek(benden yaşça çok büyük olduğunu biliyorum,ama yakışıklı bir yandanda )bana mor güller veriyor ve beni sevdiğini söylüyor o zaman gülmeye başlıyorum .Sonra güllerin yapraklarını başımdan aşağı yere her yere atıyorum.Yabancı erkek hem de ünlü.Aynı zamanda hep aynı adam rüyama giriyor.
Ayşegül
Rüyamda bizim küçükken oturduğumuz evdeydim annem cocuklarım ve kız kardeşlerim yanımdaydı, bizim Duvar ve komşumuzun duvarı bitişikti 2 tane kadın ve kocası çiçek buduyorlardı benim en küçük çocugu da onların çiçeklerini almiştim, ve sonra ben onlardan özür dileyip odaya gidip temizliğe basladım ve bir anda sol elimin içinde yarım mor bir gül vardı sapı yoktu ve gülün parçaları çok sıktı ve çok canlıyıdı ve kokladım çok ama çok güzel kokuyordu yarım gül olmasına ragmen çok canlıyıdı, ve sonra uykudan uyandım
Rabia
Rüyamda ünlü bir adamla evleniyordum. Gelinligimle bahçede yürürken bir kamyon geldi ve üzerime mor güller doktu

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste mor gül görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (320)