Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

maymundan kaçmak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

maymundan kaçmak için toplam 3 yorum yapıldı

Timberlake
Rüyamda delirmişcesine bağıran zıplayan ve beni arayan, ayakta durmuş insan boyunda bir maymun vardı. Benden hoşlanmış ve beni öpmek istiyordu. Ben anneannemin evine saklandım. Evde eniştem ve sanırsam babam vardı. Eniştem yanıma geldi bana birşeyler söyledi. Pencereden dışarı baktı bende bakacaktım ki maymun beni görür gibi oldu dışarda zıplıyordu. Sonra uyandım.
Meloş
Rüyamda takım elbise giymiş ve elinde silah olan birsürü maymun görüyorum .Karşılarına çıkan herkesi öldürüyolar ben ve etrafımdaki herkes kaçıyoruz eskiden oturduğumuz mahallemdeyim yan komşumuzun ebine giriyorum saklanacak bir yerler arıyorum ama bulamıyorum kaçarlen uyandım yorumunu merakla bekliyorum
Ayse karatas
Ruyamda buyuk goriller goruyorum sanki rahmetli nenemin evindeler esimde var annemde buyuk kafeslerin icindeler sonra kafesten kaciyorlar bende sadece cocuklarimi dusunuyorum ve onlari kurtarmaya calisiyorum ne demek acaba bu?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste maymundan kaçmak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (260)