Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

kucağında bebek görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

kucağında bebek görmek için toplam 2 yorum yapıldı

halit
kucağıma küçük bir bebek aldım. çok ağladığı için susturmak istiyordum. ama yüzüme çok iyi bir şekilde baktı. beni görür görmez gülümsemeye başladı ve onu koklayarak öptüm, sarıldım. çok mutluydum kucağımdaki bebeği severken.
Ebru
kocağımda iki çocuk var yine yanımda iki kardeşimden kız olan, yine başka birileri var kim olduklarını hatırlamıyorum. kucağımdaki çocuklardan biri kız biri erkek kız sağ kucağımda yaklaşık bir yaşında, sol kucağımda da erkek o biraz daha büyük iki buçuk üç yaşlarında gibi, çocukların üzerinde bezden başka bişe yok. önümüzde masmavi berrak bir su var birazda derin kucağımdaki çocuklardan biri suya girmek istiyor konuşamıyorlar ama anlıyorum hareketlerinden, bense yüzme bilmiyorum diye girmek istemiyorum ve onları da başka türlü sokamam suya, nasıl oluyor anlamıyorum ama yavaş yavaş öne doğru kayıyor ayaklarım hiç hareket etmeden suyun dibindeyim, birden bire başlayan bir derinliği var dibini görebiliyorum ama yine de derin, ayağımın altında kahverengi biraz nemlenmiş bir toprak benimle birlikte sürüklenerek suya düşüyoruz çocukları bırakmak istemiyorum ama bir anda suyun ortasındayız başta çırpınmak istiyorum ama daha çok batarım diye vazgeçiyorum biraz batıyorum suya. suyun rengi de biraz değişmiş yeşil gibi de duruyor birden sıçrayıp suyun içinden çıkıyorum ama erkek olan çocuğu bulamayıp tekrar tekrar giriyorum her defasında aynı şeyi yapıyorum yüzme bilmiyorum normal de yüzmüyorum sıçrayarak girip girip çıkıyorum saçma diye düşünüyorum ama çocuğu bulamadıkça kötü hissediyoru, yine de devam ediyorum aramaya daha sonra ne olduğunu hatırlamıyorum bitiyor rüya

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste kucağında bebek görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1900)