Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

köpek görmek ve korkmak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

köpek görmek ve korkmak için toplam 2 yorum yapıldı

Sla
Rüyam biraz saçma olabilir ama , elimde araba direksiyonu çıkmıştı ve ben o direksiyonla hızlı bir şekilde araba koşarak araba sürüyormuş gibi yapıyorum, tam ileriye doğru gidiyordum köpeklerle çalışılmasına geldik , yani ben ileri giderken o benim geldiğim yola doğru koşuyordu, benle göz göze geldi ama hicbir şey yapmadılar ama ben ona rağmen az da olsa korkmuştum
Şevki Çağlayan
evimize giden uzun bir yolda tek başıma yürüyordum. hafif bir karanlık vardı ama etrafta insanların da olduğunu gördüm. arkamdan hızlı bir şekilde gelen adımları duyup döndüm baktım ve köpeğin bana doğru yaklaştığını gördüm. köpekten kaçmaya çalıştım ama beni hızlı bir şekilde takip ediyordu. havlamaya başladığı için kendimi geri çekiyordum ve arkama dönüp hızlı bir şekilde bir evin bahçesine girdim. kapısını kapattığım için gelemedi ama kapının önünde bekleyip etrafında dönerek havlamaya devam ediyordu. çok korkmuştum ve beklemeye başladım. biraz uzaklaştığında kapıyı açtım ve eve doğru yürüdüm. yolda tekrar peşime takıldı. ben de kendimi yolun ortasına attım ve bir arabanın geldiğini gördüm. araba farını görünce köpek yolun ortasında durdu. arabanın içerisinden inen kişilerin köpeği kovaladı. ben de arabaya binip onlarla birlikte gittim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste köpek görmek ve korkmak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1000)