Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

kıbleye ters namaz kılmak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

kıbleye ters namaz kılmak için toplam 2 yorum yapıldı

EMİRCAN KORKMAZ
Rüyamda abdest alıp kıblenin tersine namaz kıldığını gördüm şöyle oldu ben camiye girdim cuma namazına başlamak üzereydim orda bir adam bana yanlış yönde kıldığımı söyledi ben içinden şöyle dedim allah allah doğru yön benim yönüm bu abinin gösterdiği yön tam tersi dedim ve abinin dediği gibi namaza ters yönde baslicaktim iki karşılıklı cemaat vardı birinci cemaat doğru yönde kılıyordu ikinci cemaat ise tam tersi yönde kılıyordu ters yönde kılan cemaatin sayısı daha azdı ben tam ters yönde namaza başlıyordum ki o sırada babam çağırdı ve uyandım rüyam bu sekilde
Göktürk
Rüyamda çok ünlü bir kişinin ( bu kişi alim , imam ya da öğretmen) cenaze namazına katılıyordum. Camide yer olmadığı işin dışarda namaz kılıyordum ancak yönüm kabeye doğru değildi. Benimle birlikte namaz kılan kişilerinde yönü kabeye doğru değildi. Yönümüz kabeye yatay bir şekildeydi. İçimden niye bu yöne namaz kıldığımızı düşünüyordum. O sıra namaz bitti seccademi topladım ve arkadaşımla karşılaştım o bir şeyler yiyordu namaza katılmamıştı. Gündüz vaktiydi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste kıbleye ters namaz kılmak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (260)