Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

kendini bıçaklamak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

kendini bıçaklamak için toplam 6 yorum yapıldı

Tülin
Ben lavabo da kendi kendimi karnımdan bıçakladım kan bacaklarıma kadar gitmesine rağmen hiç birşey olmamış gibi insanların içine gittim dolaştım. İlk defa bir rüyamdan bu kadar etkilendim. Yardımcı olun lütfen.
Leydi marmelat
Merhaba, dün gece çok ilginç bir kabus gördüm. Kabusta kendimi karnımdan başlayıp vücudumu hatta yüzümü bıçaklıyordum ama ölmüyordum. Tam tersine her bıçak darbesi bana haz veriyordu. Bir düre sonra neden olmuyor diyerek ağlamaya başladım ama bu eylemi neden yaptığımı bilmiyordum ve bu şekilde uyandım. Şu an kafam çok karışık çünkü kişilik olarak şiddetten hiç hoşlanmam hatta midemi bulandırır. Gördüğüm kabusu yorumlarsanız çok sevinirim.
Berlin
Rüyamda bütün sınıf bizim eve geliyodu ve hepsi tek tek ölüyodu en sana kardeşimle kalıyoduk bu rüyayı 2. Kez görüyorum ilkinde kendimizi bıcaklayınca yani ölünce herkez geri gelmişti 2. De bıcaklayınca anına uyandım
Sevgi
Ruyamda kendimi bicakliyorum karnimdan bikackez kan akiyor fakat kan sanki 2delik acilmis ordan akiyor
Melek
Rüyamda mutfakta elimdeki bıçakla kendi kendimi yanlışlıkla 2 yerimden bıçakladığımı gördüm birisi boğazımın kenarından diğeri de hemen aşağıdan Karnıma yakın bir yerden. Canımın acıdığını hissettim özellikle boğazıma yakın olan yerdeki yara da nefes alamadığımı ve çok acıdığını hissettim biraz kan gördüm karın bölgemde. Ambulans aradılar bi kız geldi önce karnıma baktı kapattı boğazıma yakın olan yerdeki yaraya dikiş attı sonra ambulans tekrar gelecekmiş bende sokağa çıkıp numarasından arıyorum ve atılan dikişten acı duyuyorum nefes alamıyordum uzun bi süre bekledikten sonra ambulans geldi ve içeriye alıp tedaviye başladılar.
Ozlem
Ruyada elimde bicak ve karnima sapladigimi ve karnimda kan aktigini gormek ne anlama gelir

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste kendini bıçaklamak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (260)