Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

kara üzüm görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

kara üzüm görmek için toplam 3 yorum yapıldı

akpınar
büyük bir tabak içerisinde kara üzüm vardı. yanımda annemle babamda vardı. sürekli üzümleri yememi istiyorlardı. bense içinden birkaç tanesini aldım sadece.
karakaş
rüyamda bir evin önünde oturuyordum. ev bizim değildi ama sanki bir yakınım gelecekmiş gibiydi. özlediğim birini bekler gibiyken birden bir güneş tepeme doğru geldi. ben de evin kapısının içerisinde oturdum ve kapı eski köy kapıları gibiydi. kapının hemen üzerinde asma bağı vardı ve kara kara üzüm salkımlarıyla doluydu. üzerime doğru gelen gölgesi çok hoşuma gidiyordu ama üzümlerin tadına bakmak da istiyordum. bunun için elimi uzattım ama kara üzümlere ulaşamadığım için alıp yiyemedim. bunun manası nedir?
denizaşan
Normalde meyve yemeyen ve sevmeyen birisiyim. Fakat rüyamda annemle bir pazara gidiyoruz semt pazarı gibi bir yer. Pazarda yer yer rengarenk meyveler ve sebzelerle dolu. Annem hangisinden alalım diye bana soruyor ben de anne ben meyve sevmem ki ama kara üzüm alalım bari diyorum. annem isteksiz oluşuma kızıyor. Ardından gönülsüz alacaksan almayalım diyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste kara üzüm görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1300)