Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

kapı anahtarının kırıldığını görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

kapı anahtarının kırıldığını görmek için toplam 3 yorum yapıldı

Selçuk ERGİN
Rahmetli halamın yıkılan evinde şu an yatalak hasta annem ve ben evin kapısını kapatmak için ayakta duran annem bana rahmetli halamın eşinin anaktarını uzatıp bununla kapıyı kapatmam ve o anaktar halama vermemi ister. Ben kapıyı kitlerken anaktar delikte kırılır. Halama ait Diğer anaktarşa Kilit teki kırık anaktar çıkartıp kapıyı kapatarak anaktar halama verdim.
Mevlüde
Eski bir evdeyim mavi bir kapı var oranın anahtarı kapıyı açmaya çalışırken kırıldı sonra elimde bir anahtar daha var o anahtar hiç uğraşmadan tık diye açtı kapıyı kapı açılınca merdivenden indim deniz ve sahil çıktı karşıma sonra annemin evindeyim gün varmış annemde misafirler var abim geliyor işten evde ekmek yok ben ekmek almaya gidecem abimin bir arkadaşı var onun ayağındada mavi terlik var onları giymek istiyorum ama ondan isteyemiyorum bana büyük gelen başka bir terlik giyiyorum dayımın kızıyla ekmek almaya gidiyoruz bakkala yolda kazı çalışması var ortada kocaman logar var çokta yüksek karşıya geçebilmek için logarın üstüne çıkıyorum oturarak logarın kenarından dönerek karşıya geçmeye çalışıyorum logarı temiz leyen adam öbek öbek toz birikintileri çıkarıyor logardan çok pis diyor ve logarın içinde de hediye kutuları gibi şeyler var ama temiz kutular sonra bakkala gidiyorum onuda kapısı eski tahta kapılardan oda mavi renkli sonra ekmek alıp geri dönüyoruz dayımın kızıyla sonra onun kardeşiyle karşılaşıyoruz ama çok deyişi çok güzel dudakları kalınlaşmış çok güzel bir renk ruj sürmüştü başındada ana rengi beyez kenarları yavru ağzı renklerinde tülbent vardı şimdiden teşekkür ediyorum
Büşra demiryürek
Rüyamda denizde boğuluyorum Anlamı nedir acaba

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste kapı anahtarının kırıldığını görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (0)