Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

kahve çekirdeği görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

kahve çekirdeği görmek için toplam 3 yorum yapıldı

Dildar
Rüyamda annemi ağlarken ve babamdan ayrılmak istediğini söylerken gördüm.Onlar ayrılmasın diye annemle uzun uzun konuşup empati yapması gerektiğini söyledim çünkü annemin bahaneleri çok gereksizdi.Ayrıca annem babam normal hayatta birlikteler ve çok şükür aralarında da bir sorun yok.Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Dildar
Rüyamda en sevdiğim arkadaşlarımdan biri bana hediye olarak iki paket kahve almıştı ama kahvelerden biri çözünebilir diğeri ise çekirdek kahveydi.
samil
Rüyamı sabaha karşı gördüm bir yaşlı adam ve bir yaşlı karı kocayla yer sofrasında gayet sade bir yemek yiyorduk kadini bir ara babaanneme benzettim galiba degildi adam cok hizli yiyordu yemek kalmiycak diye bende hizlandim fakat yetisemiyordum adamin yemesine birden agiz dolusu e kere kustum buda ne ya dedim adam kahve cekirdekleri dedi baktim billur gibi temiz kahve cekirdekleri uyandim

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste kahve çekirdeği görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (170)