Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

kafası kopmuş yılan görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

kafası kopmuş yılan görmek için toplam 5 yorum yapıldı

Hakan
İlk once yılan kafası gördüm sonra ise kafasız bir yılan tarafından ısırdi ve acıyla uyandim
Melika
Evimizde küçük ama hızlı koşan yılan gordum ve kafasini kopardım ama kafası öyle kaçıyorduki kafasinida yakalamaya çalışıp kosuyordum
fatma
Ben badam ve kardeşlerim bir şeh mekanina yürüyerek giderken buğdayların arasında büyük kafası kesilmiş yılan gördüm canliydi
Lâl
rüyamda yakın bir arkadaşımla bi suyun etrafında n şeklinde yürüyorduk. meğerse her turda bi kat yukarı çıkıyormuşuz. sonrasında bunu fark edince en yüksekten bi kat indik ve bi eve girdik eski iki katlı bir ev, iki erkek yaşıyordu onlarla konuştuk falan dışarı çıkınca karşımda kafası olmayan kurumuş bi yılan gördüm. sonra ondan kaçarken her tarafta onlardan olduğunu gördüm. kardeşlerden biri yanıma gelince gözlerimi kapattım ve hepsi kayboldu. sonra da evin içinde bomba tarzı bi mekanizmayı harekete geçirecek bi taşı bulup oraya koyduğumu hatırladım onu engellemek için koştuk ama o genç bana kırgın bir şekilde baktı en sonunda onu engelledik. sonra eve bi kolunca çanta olan güzel bi kadın girdi. ve bitti rüyam.
Duygu
Kafası kopmuş bir yılan ama ayrı değil vücut ve kafa kafa biraz önce vücut arkada ayrı bir şekilde hareket ediyordu. Kovalıyordu beni evimin içinde. Yüksek yerlere çıkıyordum beni yakalamaması için. Uyurken uyanmış oluyorum internetten rüya yorumuna bakmak istiyorum ama bulamıyorum çünkü burası da rüya içindeymiş. Ama çok korktum kendime gelemedim bir süre uyanmış olsam da. Şimdiden teşekkür ederim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste kafası kopmuş yılan görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (170)