Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

göz kanaması görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

göz kanaması görmek için toplam 6 yorum yapıldı

ırmak
rüyamda aynaya yaklaşıyorum kahverengi olan gözlerim yeşile dönmüş etrafindan kanlar akiyo gözlerim lens gibi kayıyor anlamı nedir
Mandalina ağacı
Rüyamda sol gözüm mavi renge dönmüştü, açtıkça mavi oluyordu ve daha sonra gözümden kanlar gelmeye başladı. En son göz bebeğimden kan akıyordu. Lütfen doğru yorumlayın onlarca siteye göz attım hepsinin tabiri çok çok farklı.
Ayse
Mrb aynanın karşısında kendime bakıyorum önce sol göz bebeğimden sonra sağ göz bebeğimden kan geliyordu..
Müge
Yeni evlenen kuzenimin düğünündeydik daha sonra kuzenim başka bir yere gitti onu gördüğümde sol gözünden kan akıyordu
deniz
iki farklı gecede aynı rüyayı gördüm. sol gözüm kanıyordu. ilk rüyamda peçeteyle falan siliyordum sanırım. dünkü rüyamda doktora gideyim yine kanadı diyordum. devamları yok böyle kısa.
Murat doglar
Benim 4 yaşında bir erkek evlâdım var ve geçtiğimiz günlerde rüyamda onun körük üstünde suya atlar gibi yüz üstü atladığını gördüm ve yüzünü yere vurduğunu gordum hem kostüm kaldırdım ama gözünün içinden açık kırmızı kan geldiğini gördüm ve çok endişelendim kan rüyayı bozar derler ama genede sizden bu konuda bilgi almak istedim şimdiden Tesekkur ederim

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste göz kanaması görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (90)