Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

evini dağınık görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

evini dağınık görmek için toplam 3 yorum yapıldı

hakkı hendek
rüyamda dağınık bir evin içerisinde oturuyordum. koltuğa uzandım birden ve canım hiç toplamayı istemiyordu. sonra kapı çaldı birden ama açmadım ev dağınık olduğu için. önce evi toplamaya başladım sonra kapıyı açacaktım. ama kapıdaki kişi durmadan zili çalmaya devam ediyordu. ben de kapıyı açtım ve evi tam toplamasam da odaya aldım. oturacak bir yer buldu ve orada benimle konuşmaya başladı.
abdullah
rüyamda işten eve gelmiştim. kapıyı eşim açtı ve çocukları sordum. odada olduklarını söyledi. çok özlediğimi söyledim ve sarılmak için yanlarına gittim. çocuklarımın odası çok dağınıktı. bütün oyuncaklar etrafa dağılmıştı. çocuklarım ise yatağın üzerinde uyuyordu. evin dağınıklığını toplamaya çalışırken uyandım.
ünal
arkadaşımın evine gittim ve çok dağınıktı. bir yandan toparlamaya çalışırken, diğer yandan evde bulunan çocukların evi yeniden dağıttığını gördüm. kan ter içerisinde kalmıştım ama evin hala dağınık olduğunu gördüğüm için de çok üzülmüştüm. bu rüyamı yorumlayacak birisi var mı?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste evini dağınık görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1000)