Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

eski sevgilinin barışmak istemesi rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

eski sevgilinin barışmak istemesi için toplam 5 yorum yapıldı

İsimsiz
eski sevgilimin şuan için de gerçekten sevgilisi var ve rüyamda arkadaşları beni arayıp hâlâ sevdiğim kişi için tekrardan barışmak ister misin dedi bende o benimle barışmak istiyor mu peki dediğim de evet dediler ama beni başka birisi istiyordu ve o akşam onunla buluşacaktım ama bu durum ona gitmemi engelledi ve o yinede kendisi dışarıda bekledi sonrasında uyandım.
Suunaa
Rüyamda benim halil isminde bir sevgilim oluyor. İri yarı güçlü bir fiziği var. Daha sonra biz yeni sevgilim halille gezerken eski sevgilimin evinin önünden geçiyoruz. Eski sevgilim bizi görüyor fakat bi hiçbir şey yapmadan yolumuza devam ediyoruz. 100 metreye yakın gittikten sonra eski sevgilim yanında kocaman bir adamla gelip benim sevgilime yumruk attırıyor. Benim sevgilim yüzü kanlar içinde bayılıyor ben ambulansı arıyorum ama tam o sırada eski sevgilim beni oradan zorla götürmek istiyor. Daha sonra ben kendin evime geliyorum tek başıma sonra telefonuma bir mesaj geliyor bir numara başka bir numara atmış bana numaraya mesaj atıyorum ne istiyorsun diye o da dışarı gel konuşacağız diyor. Evde ailem olduğu için korkuyorum ve dama çıkıp beklemesini söylüyorum. Yanına gittiğimde o arkadaşıyla beraber oturmuş beni bekliyorlardı. Oturma düzenimiz üçgendi benim tam karşımda arkadaşı vardı benim çaprazımdada eski sevgilim oturuyordu daha sonra benim yanıma doğru yaklaştı ben uzaklaştıkça o yakınlaştın sonra dizime yatmak istedi ben izin vermesemde zorla bacağıma kafasını koydu. Ve bişeyler konuşmaya başladı orası ı hatırlamıyorum. Sonra annemin sesi gelmeye başkadı. Sonra onları kovdum gidin diye. Bende ordan hastaneye gittim sevgilimi görmeye. Ve sevgilim böbrek ameliyatı oluyordu böbreği dışarıdaydı gördüm. Bu kadar başka bişey hatırlamıyorum.
Aygün
Rüyamda yaklaşık 8 gün önce ayrıldığım sevgilim beni arıyordu. Okul gibi bir yerde benim kız arkadaşımla konuşup hatasını anlamış ve barışmak istediğini söylüyordu. Enteresan olan bir detaysa gerçek hayatta tanıdığım kız arkadaşımın rüyada hafif bıyığı vardı, yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.
Aydan
Rüyamda eski sevgilimin beni takib etdiyini gordum. Amma yoluma devam ettim. O da beni takip etmeye devam etti, artik saklanmadan. Eve geldim. Bir arkadasim var, benden hoslaniyor, onunla arkadasligimiz var. Ruyamda bizim evdeydi. Onunla açik konusuyorum, bizimki olmaz diye. O da veda ederken yanagimdan öptü,ben de itiraz etmedim. Onu yola salarken, baktim kapida eski sevgilim bekliyor. Onu iceri aldim konusmak icin. Tam olarak, hatirlamiyorum amma baristik galiba. Yorumlarsaniz mutlu olurum.
uğur
ruyam da eski nişanlımın annem ile yolda karşılaştığını ve annemi öpüp özur dileyip sarıldıgını ve barışmak istediğini söyledi acaba ne demek oluyor

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste eski sevgilinin barışmak istemesi rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (880)