Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

eski sevgili ile barışmak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

eski sevgili ile barışmak için toplam 3 yorum yapıldı

caner öcal
rüyamda kapı çaldı ve karşımda elinde gül buketiyle gelen eski sevgilimi gördüm. benimle barışmak istediğini söyleyip gözyaşı döktü. ama ben yüzüne kapıyı kapattım. sonra yeniden çaldı ve bu kez evin içerisine girdi. aynı koltukta oturup konuşurken elimi tuttu ve bana sarıldı. ben de ağlamaya başladım ve söylediklerine inanmıştım. bu rüyamın manası nedir?
Mert
rüyamda birden telefonun çaldığını duydum. kim arıyor diye baktığımda eski sevgilimin aradığını gördüm. açtım ve bana kapıda olduğunu söyledi. merdivenleri hızlı bir şekilde inip yanına gittim. bana sarıldı ve ağlamaya başladı. ben de dayanamadım ve ağladım. bana çok özlediğini söyledi ve beni unutamadığını söyledi. ben de elinden tuttum ve çiçekli bir bahçenin içerisine gidip oturduk. uzun uzun konuştuktan sonra barışmıştık.
Mertaç
Rüyamda şu an evli olduğum karımla kavga ediyodum. Kavga ettikten sonra evi terk ediyodu ve eski sevgilisiyle barıştığını öğreniyodum. Bunun üzerine bağlı olduğumuz aşiretten büyüklerimiz karımın ölmesi gerektiğini söylüyodu ve bende hiç gözümü kırpmadan karımı ve eski sevgilisini vuruyodum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste eski sevgili ile barışmak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1000)