Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

eski iş arkadaşını görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

eski iş arkadaşını görmek için toplam 2 yorum yapıldı

Çağ
rüyamda çok iyi bir iş yerinde çalışıyordum. bana arkadaşın geldi dediler ve yanına gittiğimde eski iş yerimden arkadaşım olduğunu gördüm. çok sevinmiştim sarıldım ona ve cebimden çıkarıp para verdim.
Kılıç
eski işyerime gidiyorum ve ödemelerimin yapılmadığını söylüyorum. sonra arkadaşım geliyor yanıma ve bana cebinden bir tomar para çıkarıp veriyor. İş arkadaşımı iş yeri sahibi gibi görüyorum ama ne olduğuna anlam veremiyorum. Hiçbir soru sormadan parayı alıp çıkarken arkamdan arkadaşım da geliyor. Elini omzuma koyuyor ve ona doğru döndüğümde ise bana sıkı bir şekilde sarılıyor. Biraz hüzünleniyorum ama gitmem gerektiğini söyleyip gözümden yaş akmadan üzülerek çıkıp gidiyorum. Arkamdan durup bana bakıyor ve benim gidişimi izliyor. Rüyamda eski iş arkadaşımı görmem ne anlama gelir acaba diye size sormak istiyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste eski iş arkadaşını görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (2400)