Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

erken doğum yaptığını görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

erken doğum yaptığını görmek için toplam 3 yorum yapıldı

Nurgül toprak
Kaç aylık bilmiyorum agrim az ama bağırarak doguruyorum.bebek Minnacık kız oğlan belli değil zaten sadece kafası kolları oluşmuş uç dört aylık hamilelik gibi.yasamiyor zaten.dusuk gibi.ağlıyorum çok.
yeşim
Rüyamda zamanından önce doğum yaptığımı ve bu yüzden çok endişelenip korktuğumu ,çok ağladığımı gördüm. Doğum yaptığım yer bir hastahaneydi ama normal bir hastahaneden farklı tuhaf bir teknoloji ortamı vardı . Öyle ki doğum yaparken bebek benim karnımdan değil bi cihazın içinden çıkıyordu.Ben ısrarla bebeği zamanından erken olduğu için cihaza geri koyuyordum ama bebek ddışarı düşüyordu .Rüyamda eşimi de gördüm.Esmer bi adamdı. Normalde bekarım
Gülcan
Rüyamda hamile olan ablam suda doğum yapti. Ağrisi yoktu dogum sahmetsiz ve beklenmedik gerceklesti. Gercek hayattada hamile - ocakta hesaplandi. Bebek 2 ay önce geldi rüyada.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste erken doğum yaptığını görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (320)