Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

erkek bebek çiş yaptığını görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

erkek bebek çiş yaptığını görmek için toplam 2 yorum yapıldı

Fatmasena
Bir erkek bebek dogum yapmış goruyorum yanlız bi odaya bırakıyorum ve annem bana kızarak git çocuk aglıyo ona bi bak diyo ve ben kucagıma alıyorum ardında uzei hep cişlemiş kaka dolmuş uzerim hemen uyandım
Gizem
Rüyama küçük çıplak bir bebeğin otobüste dolaştığını ama sanki yetişkinmişcesine hızlı hareket ettiğini sonra annesi alıp bir yere sırt üstü koyduğunda ağlamaya başladığını , sonrasında çok şiddetli idrar yaparak vr haykırarak ağladığını gördüm. Bir süre sonra bebeğin idrarı yoğunlaştı vr bebeğin acı çektiği çok belliydi haykırarak ağlıyordu. Sonra kan fışkırmaya başladı her yer kandı ben de ağlıyordum şoka girdim. Erkek bir bebekti ve organından kusmukumsu bir madde fışkırıyordu çok şiddetli bir şekilde. Çok huzursuz hissediyorum çok kötü bir rüyaydı çok kötü uyandım yorumu nedir acaba.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste erkek bebek çiş yaptığını görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (110)