Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

domuz kesildiğini görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

domuz kesildiğini görmek için toplam 3 yorum yapıldı

Ezgi
Rüyamda eski eltimin büyük bir domuzu mutfak tezgağına yatırmış parçalara ayırdığını görüyorum. Bende ona biraz uzaktan bakıyorum benmi eski eşimmi bilmiyorum birimiz mutfağın kötü koktuğunu söylüyör. Bende kendi kendime eltim neden böyle bişey yapıyor diye düşünüyorum.
Aysel
rüyamda eski eltimin mutfakta büyük bir domuzu yatırmış olup bıçakla parçalara ayırdığını görüyorum ve bende ona uzaktan bakıyorum orada eski eşimde varmış benmi eski eşimmi onu hatırlamıyorum birimiz mutfağın kötü kokduğunu söylüyor bende o sıralarda domuzun başını ve kulaklarını görüyorum kendi kedime eltim niye böyle bişey yapıyor diye düşünüyorum.
Mustafa
Yolda bir yerden geçerken kurulmuş standlar görüyorum.Birisine soruyorum bunlar ne diye. Burs verecek olan kurumların standlarıymış. Standlara yaklaşınca galiba daha önceden tanıdğım bi arkadaş beni standın birine sokuyor.Sonra standla beraber bir yolculuğa çıkıyoruz.At arabasının ilerlemesi gibi bişey. Adayları test ediyorlar sabırlarını sınıyorlar. En son bi yerde duruyoruz. Sağ tarafımızda yanyana sıralanmış beş altı tane beyaz renkli henüz olgunlaşmamış domuz var. Bi tane adam gidiyor domuzun birini alıp bıcakla önümüzde kesiyor. Ben orda tepkimi gösteriyorum.Ne yaptığınızı zannediyorsunuz falan tarzında

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste domuz kesildiğini görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (90)